Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą nawozów granulowanych, które świeżo zawitały do naszego magazynu. Poniżej znajduję się lista produktów z krótkim opisem. Zapraszamy na zakupy.

  • Mocznik Pulrea N46 - 25kg -  to wyjątkowy nawóz, który przyspiesza wzrost i zdrowy rozwój roślin. Dzięki niemu Twoje uprawy będą bujne i pełne życia!

  • Saletra amonowa ZAKsan N32 - 50kg - uniwersalny nawóz azotowy, może być stosowany pod wszystkie rośliny uprawne: zboża ozime i jare, rośliny przemysłowe, okopowe i pastewne, na użytkach zielonych oraz w uprawie warzyw i sadownictwie od wiosny do lata. 

  • Potafoska 12 NPK(CaS) - 50kg - wieloskładnikowy nawóz mineralny, zawierający składniki pokarmowe w formie łatwo przyswajalnej przez rośliny. Nawóz ten przeznaczony jest do nawożenia zbóż ozimych i rzepaku ozimego. Można go również stosować pod użytki zielone i wszystkie uprawy jare, uzupełniając azot według potrzeb uprawianych gatunków roślin. Produkt zawiera siarkę niezbędną do budowy białek.

  • Salmag N(Ca, Mg) - 50kg - uniwersalny nawóz azotowy o uniwersalnym zastosowaniu w uprawach rolniczych. Nawóz zwiera w swoim składzie cenne dla roślin wapń i magnez.

  • Bontar NPK (MG) - 25kg - nawóz bezchlorkowy. Zalecany do nawożenia ziemniaków jadalnych, drzew i krzewów owocowych oraz warzyw. Zawiera wapń, magnez w formie siarczanowej oraz siarkę.

  • GOLDMAG - 40kg - wapno magnezowe do ogrodu.

Firma dysponuje własnym transportem i istnieje możliwość dowozu zakupionego towaru.

Firma Handlowo-Usługowa inż. Grzegorz Błaszczyk

ul. Dolnośląska 21
58-560 Jelenia Góra
tel.: 75 75 526 14
kom.: 607 838 998
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00.
Sobota od 9:00 do 12:00.
Niedziela nieczynne.

Jak do nas trafić

Napisz do nas

© FHU Błaszczyk 2016 - 2024